Area Sales Manager HoReCa(Caffe Fantini)

Service Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati Principale :
- dezvoltarea pietei/zonei, achizitie de noi clienti : prospectare, negocieri si finalizare contracte cu clienti noi/potentiali in functie de tintele agreate
- managementul clientilor existenti : vanzari, executie, incasari, etc
- managementul echipei

CERINTE

- Tanar(a) cu experienta pe canalul HoReCa
- Profil antreprenorial, cu dorinta de a se implica si de a livra rezultate intr-o companie dinamica
- Dinamic si motivat de rezultate
- In cautare de oportunitati de cariera si dezvoltare personala, rezultatele exceptionale sunt recompensate pe masura.
- Experinta in vanzarea de cafea in canalul HoReCa reprezinta un avantaj important.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonusuri de performanta
- masina
- telefon

Distribuitor autorizat HoReCa al unor marci de prestigiu din Italia si Germania, cu traditie de peste 100 de ani in domeniu, import si distributie de cafea, ciocolata calda, ceaiuri (www.caffefantini.ro). Oamenii din echipa noastra sunt tratati cu respect. Ei fac diferenta.