AREA SALES MANAGER BUCURESTI, COD ASM- BUC

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Implementarea politicii comerciale, de vanzari si marketing in zona alocata
2. Coordonarea si pregatirea fortei de vanzari pentru canalul de distributie directa din zona alocata
3. Dezvoltarea si mentinerea retelei de clienti din zona alocata
4. Coordonarea activitatii personalului din subordine, monitorizarea si evaluarea performantelor acestuia

CERINTE

Candidatul potrivit are experienta de cel putin 2 ani in vanzari directe pe o pozitie similara, cu rezultate recunoscute in atingerea obiectivelor si motivarea echipei. De asemenea, pozitia necesita abilitati de planificare si organizare, dezvoltare de relatii interpersonale, initiativa.

BENEFICII OFERITE

· Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
· Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
· Posibilitatea de ascensiune profesionala
· Salariu motivant, pe masura realizarilor
· Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

INTERSNACK este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile Chio, Pom-Bar, Fiesta si Felix. Cautam candidati dornici sa ni se alature pentru pozitia de AREA SALES MANAGER, filiala BUCURESTI.