AREA SALES MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa optimizeze vanzarile in teritoriul alocat, printr-o coordonare profesionista a reprezentantilor medicali aflati in subordine;
- sa mentina si sa dezvolte relatii excelente de colaborare cu reprezentantele din teritoriu ale distribuitorilor nationali de medicamente;
- sa stabileasca, sa mentina si sa dezvolte relatii de parteneriat cu liderii de opinie din teritoriul alocat;
- sa raporteze acurat si la termen conform cu politicile interne ale companiei;

CERINTE

- absolvent studii superioare;
- experienta intr-o pozitie similara de minim 2 ani constituie un avantaj;
- excelente abilitati de comunicare;
- foarte bune abilitati de planificare si organizare;
- excelente abilitati de management al echipei;
- limba engleza - nivel mediu;
- solide cunostinte de lucru cu calculatorul (MS Office);
- disponibiltate pentru deplasari frecvente;
- disponibilitate pentru program prelungit;
- spirit de initiativa;
- gandire analitica;
- onestitate;

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu, telefon, laptop, etc;
- pachet salarial extrem de atractiv;
- posibilitatea de a fi beneficiarul unei scheme de bonusuri extrem de motivanta;
- participarea la un program de training intensiv;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung;