Area Sales Manager

Hexadome Construct

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contactarea potentialilor clienti in scopul promovarii solutiilor oferite de companie
Administrarea si dezvoltarea portofoliiului de clienti.
Identificarea proiectelor in care pot fi implementate solutiile tehnice furnizate de companie.
Realizarea planului de vanzari trimestrial si anual.
Realizarea planului de vizite la arhitecti si constructori in vederea promovarii solutiilor furnizate de companie.
Negocierea si incheierea de contracte de colaborare.
Coordonarea lucrarilor aferente sistemelor furnizate in vederea finalizarii acestora conform conditiilor contractuale.
Acordare de asistenta tehnica in cadrul proiectelor in derulare.
Intocmire rapoarte vanzari saptamanale.
Alte indatoriri specifice acestui gen de activitate

CERINTE

Dorinta de "a face diferenta si a deveni cel mai bun" in activitatea prestata.
Seriozitate si flexibilitate
Abilitati de planificare, organizare si coordonare a proiectelor in care sunt utilizate solutiile Hexadome
Abilitati de comunicare si negociere precum si pentru lucrul in echipa
Atitudine proactiva orientata in scopul identificarii solutiilor optime
Experienta in domeniul comercializarii materialelor de constructii reprezinta un avanta

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv ce contine o bonificatie lunara in functie de realizarea planului de vanzari
Pregatire de specialitate
Posibilitati de promovare in cadrul companie

Hexadome Construct este unul dintre principalii jucatori in domeniul trapelor de fum si luminatoarelor.