Area Sales Manager

El Studio Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

Printre principalele activitati desfasurate de noul nostru coleg enumeram:
- respectarea fisei postului;
- deplasarea pe teren, in tara;
- indeplinirea targeturilor stabilite de firma;
- introducerea clientilor in baza de date;
- cresterea vanzarilor in firma;
- sa respecte regulamentul de ordine interioara;
- sa participe activ la sedintele si training-urile organizate de firma;

CERINTE

Daca stii sa negociezi, iti place sa vinzi si nu iti este strain acest domeniu, nu ezita sa aplici la acest job. Esti dispus sa mergi pe teren in tara si sa convingi clientii ca este mai bine sa cumpere produse de calitate la un pret avantajos? Esti dinamic, carismatic si ai prezenta de spirit?
Te asteptam la interviu pentru a putea incepe o colaborare viitoare.
Noul nostru coleg trebuie sa fie un bun negociator cu experienta considerabila.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv (salariul fix de 1000 RON + comision din vanzari) + telefon + masina de servici + bonusuri in functie de realizari

EL STUDIO, este lider pe piata aparatelor de bronzat si in utilarea saloanelor de infrumusetare, datorita unei variate game de produse, seriozitatii si profesionalismului si a unei politici calitate-pret la cele mai inalte standarde. Firma noastra comercializeaza toate marcile de aparate: UWE, ERGOLINE, SOLTRON, KBL - MEGASUN, HAPRO, ALISUN. Prin profesionalismul si dinamicitatea noastra am reusit sa ne afirmam si sa ne impunem pe piata aparaturii de bronzat si a remodelarii corporale.