Area Sales Manager

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea si dezvoltarea relatiilor comerciale cu partenerii existenti
- identificarea si atragerea de noi clienti
- cunoasterea produselor din portofoliu si oferirea de informatii clientilor, suport tehnic
- promovarea produselor firmei in randul clientilor
- indeplinirea obiectivelor conform strategiei de vanzari a companiei
- intocmirea de rapoarte, evident vizitelor si a ofertelor trimise clientilor
- implicarea directa in incasarea creantelor de la clientii locali.

CERINTE

- Permis conducere categ. B
- Cunostinte de operare PC
- Abilitati de comunicare, planificare si organizare,
- Abilitati foarte bune de negociere si vanzare

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonusuri
- comisioane

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.