Reprezentant Vanzari

REAL TEAM PROMOTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere
• prospecting si identificare de noi clienti
• stabilire intalniri, vizite clienti si prezentari de produse si servicii
• crearea si dezvoltarea realtiilor cu clientii
• negociere contracte
• supervizarea comenzilor si a incasarilor conform politicii companiei

CERINTE

• minim 2-3 ani experienta in vanzari pe profilul companiei (produse promotionale, tipar offset si digital, produse outdoor si indoor)
• abilitati excelente de comunicare si negociere
• comportament si infatisare business/casual
• cunostine pachet Office (Word, Excell, Power Point) si navigare internet
• domiciliul stabil in Bucuresti
• permis de conducere categoria B
• autoturismul propriu poate prezenta avantaj

BENEFICII OFERITE

• telefon mobil
• comision din vanzari
• bonusuri suplimentare pentru realizarea obiectivelor stabilite
• pregatire profesionala continua

Firma importatoare de produse promotionale; tipar offset si digital; productie publicitara (indoor si outdoor).