AREA SALES CONSULTANT SERVICII VODAFONE (pentru Bucuresti si Ilfov) - COD ASCV - B

Human Rent Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru - companie cu o dezvoltare dinamica, cu experienta de peste 7 ani in domeniul IT&C si multimedia recrutam: AREA SALES CONSULTANT SERVICII VODAFONE (pentru Bucuresti si Ilfov).

Candidatul ideal:
- Foarte bun negociator, motivat, activ, abilitati de comunicare, spirit de initiativa
- Cunostinte operare PC
- Permis conducere categoria B
- Experienta in vanzari - constituie avantaj experienta in vanzari servicii

CERINTE

- Identificarea, selectia si abordarea potentialilor clienti
- Negocierea solutiilor de comunicatii Vodafone
- Incheierea de contracte servicii de comunicare Vodafone

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv si motivant
- Echipament informatic (laptop, imprimanta), telefon, masina
- Mediu de lucru dinamic, profesionalism, training

HUMAN RENT ROMANIA S.R.L face parte din grupul multinational Human Rent cu sedii in Ungaria, Cehia, Slovacia si respectiv Romania. Are un numar de peste 5000 de angajati avand un rol dominant pe piata fortei de munca din Europa Centrala in domeniul recrutarii, plasarii fortei de munca temporara si permanenta.
Human Rent are o gama de servicii cat mai ample in domeniul resurselor umane. Sunt elaborate sisteme de module din care viitorii nostri parteneri pot sa-si aleaga solutia ideala:
- Consultanta si management in domeniul resurselor umane;
- Leasing forta de munca;
- Intermediere forta de munca;
- Organizarea cursurilor de limbi straine;
- Training de personal
Dezvoltarea sa dinamica si succesul ei se datoreaza in primul rand faptului ca necesitatile partenerilor de afaceri sunt satisfacute intr-un timp cat mai scurt si intr-un mod profesionist.