Area Installation Manager

DTH Television Grup SA- Boom TV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica si supervizeaza activitatea subcontractorilor;
- face controlul calitativ al instalarilor si al service-ului;
- realizarea instalarilor si remedierea defectiunilor aparute;
- mentinerea legaturii cu subcontractorii si informarea periodica a acestora;
- participarea la instalari complexe, impreuna cu subcontractorii;
- planifica numarul instalarilor, a echipelor de care au nevoie precum si a materialelor necesare acestora.

CERINTE

- cel putin 2 ani ani de experienta in domeniul instalarilor: cablu TV, satelit TV;
- abilitatea de a remedia defectiuni in instalari complexe;
- abilitatea de a remedia probleme, de a lucra semi-independent;
- abilitatati de organizare si prioritizare a propriei activitati;
- rezolvarea de probleme tehnice si recomandarea de corectii, respectarea cu strictete a termenelor;
- cunostinte operare PC (Word, Excel);
- abilitati de negociere si comunicare;
- gandire flexibila, orientare catre rezultate;
- spirit de initiativa si creativitate;
- carnet de conducere de minim 2 ani.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Masina, telefon, training, proiecte la nivel regional si national, mediu international, beneficii conform politicii companiei.

Companie multinationala oferind pe piata romaneasca servicii de media si televiziune la cele mai inalte standarde calitative.