APLICA PENTRU A DEVENI AU PAIR IN ANGLIA SAU OLANDA

Axor Pro Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti o persoana flexibila, cu o atitudine pozitiva, iubesti copiii, indeplinesti cerintele de baza si iti doresti sa calatoresti, sa studiezi si sa traiesti pentru o perioada de max.12 luni intr-o tara straina, aplica pentru a deveni Au Pair.

Depaseste-ti limitele!

AU PAIR ANGLIA
BENEFICII:

- Contract Au Pair pe o perioada de 6-12 luni;
- bani de buzunar:320-499 Euro/lunar;80-125 Euro/saptamana;
- PENSIUNE COMPLETA in casa familiei gazda(camera personala cu TV,PC,acces la Internet,mesele asigurate gratuit).In concluzie, banii de buzunar reprezinta ECONOMII;
- doua zile libere/saptamana;
- vacanta platita de 2 saptamani/an, prima saptamana dupa primele 6 luni+ALTE BONUSURI oferite de familia gazda;
- curs de limba engleza in urma caruia primesti DIPLOMA RECUNOSCUTA INTERNATIONAL;
- sansa de a vizita o tara straina si de a lega noi prietenii;

AU PAIR OLANDA
BENEFICII :

- contract Au Pair pe o perioada de 3 - 12 luni;
- TRANSPORT GRATUIT (pentru RETUR ~ 200 Euro);
- masa si cazare gratuite;
- asigurarea medicala platita de catre familie pe toata perioada de sedere(45 Euro / luna);
- alocatie de 300 Euro / luna + 50 Euro / luna ( ("Au Pair +" 340 Euro / luna + 160 Euro / luna);
- cursuri de limba engleza platite de catre familie daca esti Au Pair mai mult de 6 luni;
- 2 zile libere pe saptamana;
- 10 zile de vacanta platita dupa primele 6 luni de sedere (20 zile de vacanta platita / an);
- "Welcome package" care include datele de contact ale celorlalti Au Pairs inclusi in cadrul clubului partenerului nostru din Olanda;
- bonusuri pentru responsabilitati suplimentare si pentru parcurgerea Contractului Au Pair;
- suport permanent pe toata perioada de sedere.

RESPONSABILITATI:
Vei ajuta familia la ingrijirea copilului/copiilor timp de min. 25 ore/saptamana (plus 2 seri de baby-sitting/saptamana), prin pregatirea unor mici gustari, insotirea copilului/copiilor la/de la scoala/gradinita, insotirea la joaca, plimbari etc, in activitati casnice usoare (aspirat, calcat, stersul prafului, shopping).

CERINTE

- diploma de Bacalaureat;
- necasatorita si fara persoane in intretinere;
- cunostinte minime de limba engleza/ germana/ franceza;
- cazier judiciar curat;
- experienta minima in ingrijirea copiilor
-permis auto categoria B (nu este obligatoriu);
- esti dispusa sa desfasori aceasta activitate pentru o perioada de 3-12 luni ;
- nu ai mai fost Au Pair in Olanda/Anglia.

BENEFICII OFERITE

NOU!!!!
" SUMMER AU PAIR IN OLANDA "

Agentie de selectie si plasare forta de munca pe plan local si international inregistrata la ITM Bucuresti.