Animatori CLOVN, CLOVNITA, PRINTESA si FACE-PAINTERI, ACROBAT, JONGLER, PAPUSAR / MARIONETIST, MIM, ILUZIONIST / SCAMATOR / MAGICIAN, FACHIR

Agentia de Divertisment Colombina

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrul cu copii, petreceri private pentru copii, intretinerea atmosferii prin jocuri, modelare baloane, trucuri de magie, glume, dansuri, etc,
Responsabilitati:
Rabdator cu copiii / clientii, vesel, spontan, cea mai mare responsabilitate fiind aceea de A ADUCE UN ZAMBET pe CAT MAI MULTE FET(z)E .
Beneficii:
TRAINING-uri gratuite de MODELARE BALOANE (twisting) , FACE & BODY PAINTING, TEMPORARY TATOOS, etc
Animatori MAGICIENI :
Intretinerea atmosferei la petreceri private, evenimente COPRORATE sau chiar NUNTI, prin realizare de magii si baloane modelate, dupa terminarea TRAINING-urilor gratuite
Animatori MOSI CRACIUNI sau IEPURASI PASTI sau alti animatori costumati :
Interpretarea cu succes a rolurilor din spatele costumelor .

Job tip PART TIME, lucrul in mod special in timpul weekend-ului

CERINTE

CLOVN, CLOVNITA, PRINTESA:
Student(a) la Facultatea de Teatru si Film.
Persoana cu simtul umorului, apropiata de copii sau sociabila, care face fata unor situatii neasteptate, inteligenta, non-conformista, intr-un cuvant SPONTANA si VESELA !

FACE PAINTERI
Absolvent al Liceului de Arte Plastice sau Student(a) la Facultatea de Arte Plastice.
ACROBAT, JONGLER, PAPUSAR / MARIONETIST, MIM, ILUZIONIST / SCAMATOR / MAGICIAN, FACHIR :

Sa aiba pregatirea necesara postului.

BENEFICII OFERITE

Salariu tip X lei / ora / eveniment ( in fct. de eveniment si tipul de animatie prestat)
Odata cu experienta dobandita succesiv si succesul repetat la diferite evenimente animatorul va avea evenimente cat mai mari si mai bine platite

- Departamentul de KIDS PARTY si vanzari, realizeaza petreceri pt copii la locatii sau la domiciliu, face super-petreceri, jocuri, baloane modelate, clovni , printese, iepuri, mos-craciuni, animatori sau hostesse si vanzari de baloane de toate felurile
- Departamentul WEDDING - realizeaza decoratiuni pentru nunti si evenimente speciale cu baloane, lumini, materiale, focuri de artificii, confetti, aranjamente florale, servicii complete de nunta!