Animator petrecere

Clown Party SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa urmezi o cariera in domeniul kid-entertainment-ului? Sau vrei sa colaborezi in viitor pentru petrecerile copiilor?

Ei bine, pentru tine, Clown Party SRL iti ofera o cariera de succes!! Fara angajamente pe termen lung, fara stresul unui servici permanent, fara batai de cap, noi iti oferim sansa sa adaugi veniturilor tale sume substantiale si in acelasi timp sa te distrezi.

Detalii pe www.clownparty.ro.

CERINTE

Calitatile tale de artist pentru noi conteaza! Esti haios? Ai haz?
Te afli in mijlocul copiilor si iti vine sa ii papi pe toti cat de dulci sunt?
Iubesti sa le vezi chipurile dragalase si sa le auzi chicotele de ras cand aluneci si cazi pe spate??
Daca ai spirit vesnic tanar, daca te simti inca un copil in adancul sufletului si daca impartasesti impreuna cu noi aceleasi sentimente TRIMITE-NE ACUM CV-ul tau cu o fotografie atasata.

BENEFICII OFERITE

per proiect

DESCRIEREA FIRMEI

Creatie si interpretare artistica