Angajez sofer autoutilitara 3,5to

SC GRAFFITI PACK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate de colectare a deseurilor de ulei vegetal.
- Deplasari in Bucuresti si tara
- Deplasari in strainatate (ocazional)

CERINTE

- Minimum scoala profesionala;
- Permis auto, categoriile B si C - optional ;
- Experienta de minimum 2 ani in functia de sofer distributie. Se poate solicita candidatului dovedirea experientei prin contracte de munca anterioare.
- Experienta in domeniul distributiei FMCG constituie avantaj;
- Disponibilitate program de lucru incepand cu ora 8
- Disponibilitate efort fizic;
- Bune cunostinte privind legislatia rutiera si documente de insotire a marfurilor;
- Persoana ordonata, cu abilitati bune de comunicare in relatia cu clientii.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Bonus de performanta
- Diurna pentru cursele externe

Graffiti Pack SRL este o societate cu capital integral romanesc, ce isi desfasoara activitatea in presatarea serviciilor de colectare a uleiurilor vegetale uzate si distributia ambalajelor de unica folosinta.
Ne bucuram de un portofoliu important de clienti si ne dezvoltam continuu, fapt atestat si de deschiderea a 2 a noi punte de lucru in tara, la Iasi si Arad.
Suntem o echipa tanara dornica de munca si prospera.