Angajez operator amanet aur / electronice- Unirii

SC Lucky Gold IFN Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evaluare aur, electronice->cunoștințe prețuri telefoane, tv, tablete etc
- operare PC
- vânzare obiecte Salariu atractiv + bonusuri procentuale din comision si vânzări ! Posibilitate avansare

CERINTE

* domiciliu stabil Bucuresti
* ambiție
* bacalaureat ( studii postliceale )
* punctualitate si rigurozitate * cunoștințe PC si operare pe telefoane ( IOS, Android), tablete, tv, sau dispoziție de a învata si de a se perfecționa
* buna-comunicare cu clienții.

Posibilitate munca de zi / de noapte in funcție de opțiunea d-voastră.

Locația agenției S.C. Lucky Gold SRL zona Magazinului Unirea

BENEFICII OFERITE

Salarii atractive ( salariu fix + procent din comision + procent din vânzări ).

Posibilitate avansare -> superVizor agenție -> manager agenție.

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de creditare tip amanet- aur, electronice,autor.
2 puncturi de lucru in Pitesti, unul in Bucuresti -> B-dul I.C. Bratianu nr. 37 - zona Unirea.