angajez lacatus

ALUMPROFIL METAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

raspunde de organizarea si desfasurarea activitatii la locul de munca repartizat in cadrul punctului de lucru;
construieste, monteaza si instaleaza diferite structuri metalice din aluminiu pe santierul de constructii sau in incinta halei
executa constructii metalice cu caracter provizoriu sau definitive;
executa operatii tehnologice de confectionare a elementelor de structura metalica si de asamblare a acestora.

CERINTE

- studii de baza: liceu sau scoala profesionala
- carnet cat B (optional )
- studii de specialitate: cursuri de calificare in meserie(OPTIONAL)
- disponibilitate de invatare si perfectionare continua.
- experienta in domeniul confectiilor metalice
- persoana serioasa, motivanta, dinamica, orientata spre rezultate
- rezistenta la efort si dorinta de implinirea a proiectelor in desfasurare

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- contract de munca
- program de 8 ore
- salariu atractiv
- bonuri masa