Angajez Assistant Manager

ProfitPoint

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-Jobul este part time-5H/zi 5zile/sapt
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- preluarea si efectuarea apelurilor telefonice
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
-actualizarea bazei de date
-organizarea agendei directorului de reprezentanta
Cv-urile insotite de fotografie se pot trimite la adresa teletrade.dj.cvuri@gmail.com ( doar cv-urile insotite de fotografie vor fi luate in considerare)

CERINTE

• capacitate foarte buna de comunicare si relationare
• capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
• capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
• capacitate de a respecta termene limita
• responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
• personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
• cunostinte de limba engleza scris si vorbit;
• cunostinte operare PC (Windows, Pachet Office, Internet, email);
• experienta profesionala minim 6 luni

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonusuri in functie de realizari