Angajez account manager

Cosmo Print

Job expirat

RESPONSABILITATI

- trebuie sa reprezinti firma in fata clientilor prin vanzarea si promovarea serviciilor companiei;
- indeplinirea planului de vanzari si a celorlalte activitati dedicate;
- negocierea si monitorizarea contractelor;
- propunerea de solutii adaptate nevoilor clientilor;
- atragerea de noi clienti;
- portofoliul de clienti constituie un avantaj.

CERINTE

Te poti considera candidatul potrivit daca ai o experienta minima de un an in vanzari, iar aptitudinile de comunicare si puterea de convingere te-au ajutat in munca de pana acum. Ne dorim in echipa noastra o persoana cu :
- experienta relevanta intr-un mediu competitiv
- aspect placut, ingrijit
- atitudine proactiva
- persoana motivata
- dinamica
- bune abilitati de negociere si comunicare

BENEFICII OFERITE

- salariu fix;
- comision din vanzari
- telefon

Centru de printare indoor- outdoor dotat cu cele mai moderne printere care asigura o calitate ridicata si un cost bun pentru client