Marketing, CercetariMarketing, Sondaje, Sales, Vanzari, Comert

Sc.Alternativ-System.Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

Experienta in vanzari sau bune abilitati de comunicare
Abilitati de negociere, feeling comercial
Atitudine de vanzator - orientat catre clienti; abilitatea de a identifica usor nevoile clientilor
Foarte bune capacitati de comunicare, energic, dinamic
Persoana foarte organizata, capabila sa isi stabileasca si sa lucreze dupa prioritati
Capacitate de asimilare si procesare a informatiilor foarte rapid si capacitate de adaptare la schimbari si situatii speciale
Dornic sa invete permanent
Detine abilitati pentru lucrul in echipa

CERINTE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Obiective:
Realizarea targetului de vanzare alocat
Marirea numarului de clienti noi

Responsabilitati:
Creeaza si dezvolta relatii cu clientii potentiali
Deruleaza proiecte pentru clientii existenti
Raspunde de recuperarea banilor de la clienti
Identifica noi clienti potentiali pe piata
Face rapoarte de activitate - zilnic
Aduna informatii despre clientii potentiali si clientii actuali
Aduna informatii despre concurenta si clientii acesteia
Face prognoze de vanzari pe trimestrul/anul viitor

BENEFICII OFERITE

Firma furnizeaza servicii informatice pentru mai multe companii din Timisoara & Bucuresti

Societatea noastra este specializata pe servicii IT si telecomunicatii. Activam in acest domeniu inca din anul 2003 si pina astazi in Timisoara si Bucuresti