Angajare vanzator magazin mixt alimentar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte job: - vanzarea si gestionarea marfurilor din magazin; - verificarea termenelor de valabilitate a produselor; - intocmire comenzi catre furnizori; - retururi marfuri la furnizori; - mentinerea curateniei in magazin, expunerea si depozitarea marfurilor conform cerintelor sefului direct; - respectarea stricta a normelor de igiena si serviabilitate in fata clientilor; - atitudine pozitiva si promovarea marfurilor in timpul programului de lucru; - respectarea programului de lucru .
Se lucreaza in 2 schimburi.

CERINTE

Experienta in comert alimentar min 2 ani. Experienta pe raion de mezeluri / carne constituie avantaj. Aspect ingrijit si strictete in ceea ce priveste normele de igiena in timpul programului. Curs de vanzator in domeniul alimentar constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salariu fix lunar cu contract de munca individual
- decont lunar transport in limita a 60 lei
- bonus lunar functie de performanta vanzarilor