Angajare AGENTI vanzare Asigurari

S.C. FIRST CLASS A&I ASIG ASISTENT IN BROKERAJ SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei pentru gasirea de noi clienti. Avantaj, portofoliu propriu de clienti si relatii …
- Relizarea unui portofoliu de clienti pentru asigurarea unui castig confortabil.
- Gestionarea portofoliului de clienti proprii cat si de agenti proprii.

CERINTE

- Persoane cu sau fara experienta, avantaj existenta unui portofoliu de clienti.
- Experienta in vanzari produse financiare reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie.
- Persona orientata spre promovarea produselor de asigurari.
- Dorinta de dezvoltare profesionala si castig, proactiv.
- Seriozitate, responsabilitate, dinamism, abilitati de comunicare si deplasare locala.
- Cunostinte de uitilizare PC.
- Studii: liceu/ facultate

BENEFICII OFERITE

- Comisioane avantajoase, platite lunar.
- Posibilitatea formarii unei echipe de agenti.
- Posibilitatea de a realiza castiguri neplafonate.
- Program de munca flexibil .

Candidatii interesati pot depune CV la adresa de mail: iont2004@gmail.com
Relatii tel: 0729 222 101

Training gratuit si perioada de proba 30 zile. Forma de colaborare, legala, cu contract inregistrat si cu plata taxe legale (impozite, CAS, … etc).

Venituri nelimitate si variabile in functie de realizari – asigurari vandute.

Asistent in brokeraj, vanzare asigurari si credite in franciza.