Angajam verificatori si pickeri pentru depozitul NORIEL (zona Carrefour Militari)

INSTORE POWER PROVIDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregatirea produselor pentru expediere folosind scannerul (se asigura instructaj)
- verificarea, incarcarea si descarcarea marfurilor sosite in depozit
- participarea la inventarul produselor din gestiune

CERINTE

- experienta in lucrul la depozit reprezinta avantaj
- persoana muncitoare, organizata, cu viteza de lucru
- seriozitate, corectitudine si onestitate

BENEFICII OFERITE

- mediu placut de lucru
- salariu lunar fix: 1.200 lei net/luna
- tichete de masa de 15 lei/fiecare zi lucratoare lucrata
- bonus pentru disciplina de 200 lei/luna
- decont transport in valoare de 120 lei/ luna

Informatii suplimentare (L-V) la nr de telefon: 073 071 11 99

IPP - Instore Power Provider este jucator principal pe piata serviciilor de marketing pentru retail din Romania, cu o cifra de afaceri cumulata de 21,2 mil EUR, asigura clientilor sai, producatori si retaileri internationali, servicii de reprezentare comerciala, mercantizare, monitorizare, leasing de personal, formare si certificare comerciala.