Angajam vanzatoare (magazin incaltaminte)

Diane Marie Studio

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Informarea clienţilor privind produsele solicitate;recomandarea produselor potrivite.
- Efectuarea vânzării; încasarea contravalorii mărfii;
- Asigurarea mercantizării produselor.
- Întocmirea comenzilor pentru reaprovizionarea magazinului.
- Asigurarea curăţeniei spaţiului din incinta magazinului şi din exteriorul acestuia.
- Întocmirea zilnică a documentelor specifice de evidenţă primară.
- Rezolvarea operativă, în limita competenţelor, a reclamaţiilor clienţilor.
- Efectuarea recepţiei cantitative şi calitative a mărfurilor.

CERINTE

- Bune abilităţi de comunicare şi de organizare;
- Atitudine orientată către client
- prezenţă agreabilă, amabilitate în relaţiile cu clienţii;
- disponibilitate la program prelungit
- studii medii finalizate
- engleza (vorbit) incepator
- studii medii/postliceale;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix

DESCRIEREA FIRMEI

Atelier de incaltaminte femei din piele naturala.