Angajam VANZATOARE

SC TIS DESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

- minim 25 ani
- persoana corecta, muncitoare, ambitioasa,comunicativa in relatia cu clientii,sociabila
- cunostinte de PC, contabilitate primara si gestiune - sunt verificate la interviu
- disponibilitate pentru un program de 8 ore
- domiciliu cit mai apropiat de locul de munca (SMART EXPO CONSTRUCT-Voluntari)

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI

Comercializam produse alimentare

CERINTE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- vinde cu ridicata folosind program de gestiune
- cunostinte de PC, contabilitate primara si gestiune
- corectitudine - gestiunea este verificata prin sodaj zilnic

BENEFICII OFERITE

Politica de salarizare se va discuta in cadrul interviului.

(Oferim salariu fix+ comision vanzare+ CM)

Tis Design firma are ca principal obiect de activitate Constructiile Civile si Industriale cat si amenajari interioare,finisaje,zugraveli decorative,design.