2000-3500 Lei! Angajam urgent bone in regim extern (Chibrit, Victoriei, Baneasa, Pipera) sau in regim intern (cu cazare), 2000-3500 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Cleaning & Babysitting RO angajeaza bone cu experienta si recomandari pentru program extern sau intern in Bucuresti. Zone: Baneasa,Bucurestii Noi,Otopeni, Pta Victoriei, Pipera, Panduri, Prelungirea Ghencea,Mihai Bravu, Timpuri Noi, Voluntari, Pta Constitutiei, Pta Rosetti, Tineretului. Programul: extern 10 ore, L-Vi sau intern cu 2 wd libere pe luna si cazare. Varsta copiilor: de la nou nascuti pana la copii de 3-5 ani. Salarile: pentru programul extern 2000 lei, pentru cel intern 2500-3000 lei. Angajarile sunt pe termen lung si imediate. Cautam doamne calme, iubitoare, nefumatoare, avantaj studii superioare, lb. engleza, permis auto.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

2000-3500 Lei

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international in domeniile contabilitate, achizitii, administratie, logistica si recrutare de personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.