Angajam urgent bona externa, zona Barbu Vacarescu, 1800 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru un baiat de 10 luni. Zona: Barbu Vacarescu. Program de 9-10 ore, L-Vi. Salariul 1800 lei. Atributii: supraveghere, ingrijire copil, dat de mancare, spalat, calcat hainutele lui. Cautam doamne calme, calde, iubitoare, energice, dedicate, nefumatoare, care sa vorbeasca limba engleza, avantaj studii superioare, cursuri de bona, cursuri de prim ajutor.Angajare imediata.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru un baiat de 10 luni. Zona: Barbu Vacarescu. Program de 9-10 ore, L-Vi. Salariul 1800 lei. Atributii: supraveghere, ingrijire copil, dat de mancare, spalat, calcat hainutele lui. Cautam doamne calme, calde, iubitoare, energice, dedicate, nefumatoare, care sa vorbeasca limba engleza, avantaj studii superioare, cursuri de bona, cursuri de prim ajutor.Angajare imediata.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.