Angajam URGENT - Agenti Imobiliari

complet servicii financiare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consultanta imobiliara;
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Prospectarea pietei imobiliare,
- Urmarirea solicitarilor potentialilor cumparatori,
- Administratrea promta a solicitarilor cu variante concrete viabile,
- Negocierea propriu-zisa, tranzactionarea, postnegocierea.

CERINTE

- Daca iti place sa lucrezi cu oamenii, daca vrei bani, daca esti comunicativ si doresti sa-ti construiesti un viitor, daca ai putere de convingere, spirit de echipa si crezi ca te-ai putea descurca pe postul de agent imobiliar, noi iti oferim aceasta sansa.

Candidatul ideal se va incadra in urmatorul profil:
- bune abilitati de comunicare si negociere;
- spirit de echipa;
- adaptabil la program prelungit;
- prezentabil si statornic;
- ambitios cu dorinta de afirmare si castig;
- adaptabil la principiile firmei;
- cunostinte PC, limba engleza,
carnet conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile sunt multiple: venituri motivante, publicitate agresiva de promovare a ofertelor, directa cordonare si sprijin in realizarea obiectivelor financiare, activitate intr-un colectiv tanar si profesionist

- O companie recent infiintata, care doreste sa intre pe piata prin seriozitate:
- Asiguram intraga gama de servicii imobiliare;
- Contractare credite;
- Vanzari-Cumparari;
- Consiliere in alegerea cea mai potrivita criteriilor de selectie;
- Consiliere in respectarea regimului juridic al documentelor in vederea finalizarii tranzactiilor;
- Inchirieri pentru toate tipurile de imobile.