ANGAJAM TINERI ABSOLVENTI STUDII ECONOMICE SUPERIOARE

S.C. EXCELENT AUDIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

EXECUTA LUCRARI SPECIFICE FISEI POSTULUI CONTABIL, AUDITOR, VANZATOR

CERINTE

Contabil si Auditor financiar fara experienta
Vanzator: cu experienta in contractarea serviciilor de contabilitate si audit.

BENEFICII OFERITE

decontare transport.

EXCELENT AUDIT este o societate cu capital privat recent intrata pe piata financiara din Romania. Societatea presteaza urmatoarele servicii financiare: audit financiar, audit intern, auditul fondurilor europene, contabilitate, consultanta, invatamant.
Serviciile oferite sunt executate de o echipa de profesionisti formata din experti contabili, auditori financiari si consultanti fiscali.
Incepand cu anul 2013 societatea a lansat un program ambitios de pregatire a tinerilor absolventi de invatamant economic superior astfel incat acestia sa poata avea o cariera de succes. Trainerii, specialisti cu experienta in profesiile de contabil si auditor, membrii ai asociatiilor profesionale ACCA, CAFR, CECCAR, CCFS, utilizeza metode moderne de predare astfel incat cursantii sa poata acumula experienta necesara obtinerii jobului dorit.
Cursurile sunt organizate in functie de cerintele si bugetul cursantilor.