Angajam tehnician service/montaj aer conditionat

SC AMBIANCE SERVICE EXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Monteaza echipamente de aer conditionat
Asigura buna functionare a echipamentelor
Efectueaza lucrari de intretinere
Efectueaza operatiuni de tip service pentru echipamente

CERINTE

Bun tehnician
Permis categoria B ( constituie avantaj)
Experienta minim 8 luni
Seriozitate
Punctualitate

BENEFICII OFERITE

In functie de realizari

SC AMBIANCE SERVICE EXPERT SRL este o companie specializata in solutii si sisteme de climatizare. Dorintele clientilor nostri sunt centrul de interes al afacerii noastre. Prin clienti, intelegem atat consumatorii finali cat si distribuitorii, arhitectii si constructorii care includ echipamentele noastre de climatizare in planurile lor de constructii.

Pentru a satisface nevoile tuturor grupurilor tinta, ne bazam pe calitatea superioara a produselor noastre, pe un service competent din orice punct de vedere, dar mai ales pe relatia puternica de parteneriat cu cei mai mari producatori.

Axarea activitatii pe satisfacerea clientului constituie cea mai buna promovare pentru solutiile si echipamentele de aer conditionat furnizate de SC AMBIANCE SERVICE EXPERT SRL.