Angajam TEHNICIAN CURENTI SLABI

Briliant Technologies Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Viitorul nostru coleg va trebui sa intruneasca in mod cumulativ urmatoarele conditii:

Experienta in mentenanta echipamente si instalatii curenti slabi (sisteme de detectie a incendiului, control acces, bariere acces, turnicheti, supraveghere video, sisteme antiefractie, sonorizare, videointerfonie)
• Permis de conducere cat.B
• Disponibilitate pentru deplasari in judetele invecinate
• Cunostinte de operare PC (Word, Excel)

CERINTE

RESPONSABILITATI:
Instalare si punere in sisteme de detectie a incendiului, control acces, bariere acces, turnicheti, supraveghere video, sisteme antiefractie, sonorizare, videointerfonie.
Supravegherea proiectelor pe curenti slabi ale societatii.
Intocmirea situatiilor de lucrari.
Va asigura service si mentenanta pentru echipamentele instalate/existente.
Va oferi consultanta tehnica departamentului ofertare in vederea realizarii cotatiilor de pret

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant.
Automobil de serviciu.
Laptop cu internet mobil.
Telefon.
Cursuri de pregatire.

Compania Briliant Technologies, prin abilitatile performante si ritmul de dezvoltare accelerat, ofera clientilor de pretutindeni solutii tehnologice avansate si de calitate. Serviciile Briliant Technologies imbina solutiile software standard cu cele personalizate
Oferim asistenta in urmatoarele domenii:

¿¿¿ design si dezvoltarea componentelor software;
¿¿¿ mentinerea si upgradarea produselor existente;
¿¿¿ asigurare software: testari independente,revizuiri;
¿¿¿ dezvoltarea produselor standard si personalizarea celor existente;
¿¿¿ consiliere de specialitate in orice domeniu al ingineriei software;
¿¿¿ realizarea de proiecte multidisciplinare.

Pe langa solutiile software oferite, Briliant Technologies adauga valoare proiectelor implementate prin departamentele de curenti slabi, care asigura proiectare, cablare, si punere in functiune a solutiilor de securitate, control acces, avertizare incendiu, voce-date, TVCI, audio-video si iluminat arhitectural, realizand astfel un pachet complet integrat
Divizia de Curenti Slabi a Briliant Technologies Group vine sa completeze gama de aplicatii in curenti slabi, cu solutii de securitate si competente de afaceri in segmente de piata variate (rezidential, comercial, zone industriale si militare, constructii, institutii bancare, institutii medicale si de alimentatie publica).