Angajam Sudori Argon

SC VALMIX STEEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-efectueaza lucrari de sudura in argon a structurilor si subansamblelor metalice utilizand echipamente specifice;
-este responsabil de calitatea lucrarilor de sudura, efectuate si respecta termenele de executie stabilite de echipa tehnica;
-respecta instructiuni, specificatii, standarde si norme specifice activitatii de sudura;
-realizeaza operatii de sudura ale echipamentelor industriale produse de societate (tancuri de stocare, vase de preparare, mobilier fast-food, structuri metalice, etc), asigura corectitudinea acestora conform cerintelor clientului;

CERINTE

-seriozitate
-corectitudine
-punctualitate
-respectarea termenelor;
-capabil să se încadreze în termenele limită.

BENEFICII OFERITE

-decontare transport
-abonament medical

DESCRIEREA FIRMEI

Instalatii procesare lapte
Mobilier inox pentru bucatarii profesionale
Confectii din inox si aluminiu
Servicii debitare, taiere, roluire, sudura in argon