Angajam sofer tir Comunitate

MIRO Transconect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Miro Transconect angajeaza urgent sofer profesionist cu (sau fara) experienta in domeniul transportului international de marfa (comunitate).

CERINTE

-atestat profesional, ADR
-card tahograf
-fara cazier judiciar;
-fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat);
-cunostinte de limba engleza sau franceza conversational
-Seriozitate,constinciozitate,orientare catre gasirea de solutii
-Scrisoare recomandare sau CV detaliat

BENEFICII OFERITE

-contract pe perioada nedeterminata
-Venit lunar 1300 euro la care se adauga commission de 11 eurocenti/ km ce provin din depasirea target-ului de 10.000 km.
-o decontare pe an bilet avion, tur-retur (de la Londra)*
-plecari acasa dupa 10 saptamani cu 2 saptamani pauza, sau dupa intelegere.

*valabil numai dupa primele 6 luni de contract.

Miro Transconect este o companie mica, avand principalul obiect de activitate transportul international de marfuri,avand parteneri de afaceri firme de transport din Anglia, Belgia si Olanda .