Angajam secretara

APPRAISALS & CONSULTING DIVISION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Asigură un flux informaţional eficient între managerul companiei, departamente si clienti si furnizori;

• Organizează întalniri de afaceri sau diverse evenimente/protocol ;

• Redactează documente, rapoarte, informări, comunicări generale;

• Înregistrarea documentelor externe primite prin fax, e-mail, delegaţii;

• Înregistrarea documentelor interne (adeverinţe, memo-uri) şi distribuirea lor către departamentele respective;

• Menţinerea relaţiilor cu furnizorii (papetărie, telefonie mobilă, etc.);

• Traduceri;

• Contabilitate primara (Registru de Casa, deconturi, dispozitii de plata, facturi, chitante)

• Propune măsuri de îmbunătăţire a activităţii administrative şi implementează
schimbările aprobate de managerul general;

CERINTE

• Studii medii/superioare;

• Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj;

• Cunoaşterea limbii engleze la un nivel avansat sau mediu ( scris, citit -cunoaşterea unei alte limbi străine constituie un avantaj);

• Cunoaşterea foarte buna a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress), Navigare Internet;

• Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;

• Ţinută business;

• Fluenţă verbală;

• Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică, pozitiva;

• Loialitate şi confidenţialitate;

Firma de consultanta cu o experienta in domeniu de peste 20 de ani