Angajam reprezentant vanzari

Asaftei & Asociatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este disponibil in Bucuresti:
- ofera informatii si servicii de recuperari creante clientilor si viitorilor clienti intr-o maniera eficienta, politicoasa si proactiva;
- prezinta serviciile companiei Asaftei & Asociatii catre potentialii clienti;
- contribuie la marirea portofoliului de clienti prin identificarea de noi clienti;
- negociaza, incheie si asigura semnarea contractelor de catre clienti;
- mentine legatura cu clientii si urmareste atingerea obiectivelor de vanzare si satisfacerea cerintelor clientilor;
- asigura acuratetea inregistrarii datelor clientilor in baza de date;

CERINTE

Cerinte
- persoana tanara, proactiva, sociabila, organizata, cu iniţiativa personală, responsabila;
- bune abilitati de comunicare si negociere;
- spirit de echipa si competitivitate;
- studii superioare in curs de finalizare sau finalizate reprezinta un avantaj;
- cunoasterea pachetului Microsoft Office;
- cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj;
- permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
- mediu de lucru placut, cu un colectiv tanar
- salariu atractiv + beneficii salariale motivante in functie de indeplinirea obiectivelor propuse de management
- telefon mobil de serviciu
- masina de serviciu pentru deplasarea la intalniri
- se asigura training in vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de recuperari creante