Angajam Reflexoterapeut, Kinetoterapeut, Terapeut Spa, Maseur

SC GIU PLAST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Seriozitate

CERINTE

Cerinte: - minim 5 ani in domeniu
- cunostinte vacuum,electro,impachetari,kineto,terapii
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

Oferta: - salariu fix si comisioane atractive
- program de lucru flexibil

Salonul este situat intr-o locatie centrala din Bucuresti, la zece minute de Piata Unirii. Amplasat la parterul unei vile spatioase, cu intrare separata, BodyPhoria este invaluit de o lumina calda, naturala si decorat intr-un stil clasic, accentuat de combinatii diferite de culori(albastru, crem, olive, galben, burgundy) pentru fiecare camera de tratament in parte.Produsele si echipamentele pe care le folosim sunt intotdeauna de cea mai inalta clasa, de la cei mai cunoscuti furnizori din domeniu. Incercam totodata sa lucram in slujba ta avand o cat mai mare grija de mediul inconjurator.Dupa tratament, va punem la dispozitie, cand vremea ne permite, o terasa in curte pe care va invitam sa savurati un suc natural, o cafea sau un ceai pe care le primiti din partea casei