ANGAJAM PROFESORI

VITOINSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
Predarea intr-un centru de cursuri unor grupe restrinse de pina la 5 cursanti si in grupuri mai mari,in functie de tipul de curs:
-limbi straine(engleza,franceza,germana)-toate nivelele
-matematica clasele 5-12
-limba si literatura romana clasele 5-12
-fizica clasele toate nivelele
-chimie toate nivelele
-istorie

CERINTE

Se cere;
-PROFESIONALISM desavirsit si atitudine asemenea
- atentie, monitorizarea evolutiei fiecarui cursant din grupul restrins si intocmirea unui raport scris lunar despre evolutia scolara a fiecarui elev din grupul restrins
Este obligatorie stapinirea exceptionala a materiei predate.
De asemenea,candidatilor li se cere:
- ambitie in obtinerea rezultatelor si exercitarea profesiei
- perfecta stapinire de sine si echillibru
- flexibilitate,deschiderea la noi metode de lucru
- abilitatitatea de a impulsiona evolutia scolara si asimilarea cunostintelor,
- maxima seriozitate, responsabilitate si constiinciozitate
- capacitatea de a intelege si respecta personalitatea celuilalt

CV,data de nastere,o poza recenta si o scurta autodescriere se trimit NUMAI la adresa de mail.

DESCRIEREA FIRMEI

Institutie privata cu profil educativ