Angajam personal Reprezentanta Auto de Lux MAFF EXCLUSIVE

GOLD FLY CORPORATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

CONTABIL - contabilitate primara.

ECONOMIST - Director economic (cunostinte de contabilitate).

JURIST

RECEPTIONER PIESE AUTO
• Studii tehnice finalizate;
• Experienţă pe o poziţie similară în piaţa auto - minim 1 an;
• Bune cunoştinţe de operare programe de identificare piese auto originale: Land Rover, VAG, BMW, Mercedes.;
• Experienţă în lucrul cu clienţii persoane juridice;
• Cunoştinţe de operare a MS Office;
• Abilităţi excelente de comunicare şi convingere;
• Încredere în propriile forţe, spirit de echipă, răbdare;
• Persoană serioasă, determinată, responsabilă şi ambiţioasă.

MAGAZIONER PIESE AUTO - cunostinte programe identificare piese originale.

CERINTE

- experienta in specializarea ceruta
- cunoasterea limbii germane prezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

• Mediu de lucru plăcut într-o echipă dinamică
• Salarizare motivantă

DESCRIEREA FIRMEI

Reprezentanta auto de lux.