Angajam personal pentru proiectul de bike-sharing I'Velo

Asociatia Green Revolution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune ingrijirea si inchirierea parcului de biciclete destinat functionarii proiectului de bike-sharing gratuit I'Velo

CERINTE

- cunostinte minime de depanare si ingrijire a bicicletelor
- dornic sa lucreze intr-o echipa tanara
- orientat catre client
- respectuos
- dedicat

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

Green Revolution promoveaza si pune in practica masurile verzi care stau la baza construirii unui oras eco: designul urban, planificarea teritoriala, reforma politicilor locale si controlul activitatilor cu impact asupra mediului. Scopul vizat este de a construi o comunitate sustenabila, sanatoasa, dreapta din perspectiva sociala si generatoare de solutii economice viabile. Asociatia Green Revolution isi propune sa determine autoritatile sa se implice activ in campanii de inverzire a orasului si in educatia ecologica a oamenilor.