Angajam personal pentru pregatirea produselor pentru vanzare etichetare aranjare etc....

SC.CLASIC DAY-RM.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pe aceasta cale dorim sa va furnizam mai multe informatii legate de acest job:

Cautam persoana care sa se ocupe cu:
Manipularea de marfuri usoare
Intocmirea listei de produse necesare
Aranjarea produselor in spatiile special amenajate
Pregatirea produselor
Ambalare si etichetarea produselor
Cunoasterea produselor
Mentinerea curateniei la locul de munca

Programul de lucru este astfel:
- orar luni- vineri 08: 00- 16: 00 sau 10: 00 - 18: 00
Disponibilitate: Urgent.
Locatie:
Locatie: Zona Crangasi Giulesti
Salariul :
800RON(salariu start)
Suntem interesati doar pentru perioade lungi de timp, rugam si cerem seriozitate maxima.
Nu suntem interesati de persoane cu program part- time si de persoane fumatoare.
Daca sunteti de acord cu cele mai sus mentionate sau pentru intrebari suplimentare cat si pentru progamarea unui interviu va rugam sa ne contactati la : 0767. 675. 647, intre orele 10: 00- 20: 00

CERINTE

DESCRIEREA FIRMEI

Firma care se ocupa cu vanzarea de accesorii de dama