ANGAJAM personal creativ si inovator, Grafica si IT

FOXX COLOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

erinte:
- Adobe Photoshop/ Adobe Illustrator / Corel Draw
- CREATIE de identitate vizuala corporate, produs, proiect, eveniment
- CREATIE machete grafice pentru materiale tiparite : pliante, afise, bannere, roll-up-uri, carti de vizita, logo-uri, mape de prezentare si alte materiale pentru print
- pregatirea, adaptarea si verificarea tehnica a materialelor pentru de tipar offset, print digital, print de mari dimensiuni, serigrafie,tampografie, cutter-plotter;
- atentie mare la detalii;
- scanare si prelucrare imagini, print de proba inainte de tipar;

CERINTE

- personal creativa si inovator
- experineta in grafica 1-3 ani
- cunostinte minime un program de grafica
- persoana activa, organizata, disciplinata

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- salariu atractiv;
- mediu de lucru profesionist;
- posibilitatea creşterii pe plan profesional;