Angajam part time Frizer, Coafeza, Hair stilist

S.C. Beauty New Concept S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consilierea clientului in vederea alegerii tratamentului/procedurii care sa i se potriveasca foarte bine;
- Consilierea clientui in vederea alegerii unei tunsori/ culori care sa se potriveasca fizionomiei lui
- Realizarea de tunsori si coafuri- Amestecuri culori, vopsire par si alte proceduri specifice
- Realizare look nou

CERINTE

- Candidatul ideal trebuie să aibă experienţă în domeniu, să fie o persoană tânără, sociabilă, pasionată de meseria sa, cu aptitudini profesionale deosebite.
- Cursuri in domeniu sunt obligatorii
- Dexteritate în realizarea de coafuri speciale ?i tunsori
- Cuno?tin?e privind amestecul cromatic al vopselelor de păr
- Cuno?tin?e privind tipurile de fizionomii ?i tunsorile potrivite acestora
- AMABILITATE, profesionalism ?i seriozitate
- Aspect fizic plăcut, îngrijit
- Receptivitate la nevoile clientelor, atitudine pozitivă
- Capacitate de comunicare excelenta;
- Prezenta agreabila

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru plăcut
Produse Si aparatură de calitate puse la dispoziTie de BeautyNewConcept
Transport asigurat pentru Bucuresti
Program flexibil de lucru, care permite Si al doilea job în salon
Traininguri de specialitate
Respect, corectitudine si seriozitate
Procent din comenzi si bonificatii diverse

Daca vrei să îti suplimentezi substantial veniturile, lucrând ceea ce iti place si fără stres, TE ASTEPTĂM în echipa Beauty New Concept.

Beauty New Concept este creat pentru persoanele ocupate, care nu au timp sa mearga la un salon si carora le este mai simplu si mai convenabil să cheme un specialist acolo unde se simt confortabil si comod, adica in propriul camin.
Este un concept inovativ in Romania, care include cele mai bune servicii, produse de calitate, aparatura specializata, preturi accesibile si personal calificat în domeniu!