ANGAJAM OSPATARI SI RECEPTIONERI

SC AVIS HOTEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- PRIMIREA SI SERVIREA CLIENTILOR
- RESPONSABILITATI SPECIFICE POSTULUI AFERENT

CERINTE

EXPERIENTA IN DOMENIU CONSTITUIE UN ADVANTAJ

Inaugurat in anul 2009, Hotel Avis Bucuresti este situat in zona de nord a capitalei, Bvd Aerogarii nr 10, cu acces imediat catre : Aeroport Baneasa (vis a vis), Aeroport Int. Henry Coanda (10 min.), Centrul expozitional Romexpo (5 min.), Centrul de business Baneasa (5 min.)
Cele 30 de camere amenajate cu atentie pentru detalii, restaurantul, barul de zi, sala de conferinte si parcarea exterioara il recomanda atat pentru rezidenta ocazionala, cat si pentru evenimente, intalniri, dejunuri de afaceri.
Camerele, spatioase si confortabile, dispun de dotari moderne: aer conditionat,televizor lcd, acces internet, televiziune prin cablu, linie telefonica internationala,
seif pentru pastrare valori, minibar.
Dotari baie: cabina dus, uscator par, telefon.
Servicii gratuite:
- internet wireless
- trezire la cerere
- mesagerie
- pastrare valori la receptie
- mic dejun in camera fara suprataxa, la cerere
- parcare exterioara
- transfer de la/catre Aeroport Inernational Baneasa “Aurel Vlaicu” BBU, Aeroport International Otopeni “Henry Coanda” OTP
Servicii cu plata:
- telefonie cu linie directa nationala si internationala
- curierat- comisionerat
- room service
- minibar
- spalatorie-curatatorie
- acces animale companie
- turul orasului Bucuresti
- masaj (disponibil la cerere in camera)