Angajam Operatori Call-center - lb. maghiara in Bucuresti

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru operator call center - limba maghiara in Bucuresti.
Responsabilitati:
- efectuarea si preluarea de apeluri;
- inregistratea interactiunilor in aplicatiile informatice;
- indeplinirea obiectivelor specifice

CERINTE

- vorbirea limbii maghiare fluent
- foarte bune abilitati de comunicare
- o atitudine orientata spre client;
- perseverenta si atitudine pozitiva
- spirit de echipa
- capacitati de negociere
- cunostiinte de operare a calculatorului (Windows, MS Office) si viteza de redactare
- experienta anterioara intr-un call center sau relatii cu publicul (constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- bonusuri in functie de performanta
- mediu de lucru placut

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu

Bartos-Györfi Judith
Specialist resurse umane
Mobil: +40 0748-474493
judith.gyorfi@starjobs.eu