Angajam operatoare stand cu sucuri naturale

Vagonul cu Sucuri

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti place sa lucrezi cu clientii? Esti o persoana corecta, dinamica si sociabila? Vrei sa te dezvolti profesional alaturi de noi? Alatura-te echipei Vagonul cu Sucuri!

Responsabilitati job:

implicare in activitatea desfasurata
nefumator si cu aspect ingrijit

prepara sucurile conform retetelor
vinde sucurile clientilor
vorbeste cu clientii
curata aparatele si standul la finalul fiecarei zile lucratoare

CERINTE

Candidatul ideal:

domiciliat in Bucuresti
studii medii (diploma de bacalaureat obligatorie) – acceptam si studenti
experienta minima 6 luni pe un post similar reprezinta avantaj, insa nu este obligatorie
abilitati dezvoltate de comunicare
atitudine pozitiva si orientata spre client

BENEFICII OFERITE

program de training gratuit
bonusuri de performanta
posibilitati de avansare

Firma ce produce si comercializeaza sucuri naturale din fructe si legume.