Angajam Medic Dentist la 40 de minute de Bucuresti!

CMI Dr. Sorin Necula

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana dedicata, care sa poata creste baza de pacienti (deja solida) existenta.

Ce va face aceasta persoana?
1. Mentine relatia cu pacientii si ii va apropia pe acestia.
2. Lucreaza in asa fel incat sa primeasca recomandari de la pacientii cu care colaboreaza.
3. Lucreaza fara durere.
4. Reabiliteaza cazuri complexe, prin imbinarea tuturor manoperelor stomatologice (va face extractii, tratament endodontic, protetica fixa si mobila, terapie etc.).
5. Propune recomandari pentru imbunatatirea performantelor cabinetului si, impreuna cu echipa, le implementeaza.
6. Va veni la timp la cabinet, incat la ora programata sa se poata incepe sedinta de tratament.
7. Se imbraca frumos – da, imaginea ei/noastra transmite imaginea cabinetului.

CERINTE

Cum este persoana pe care o cautam?

1. O reprezinta integritatea. Aceasta e valoarea noastra cea mai importanta si tinem neaparat sa avem aceeasi filosofie de viata.
2. Va avea abilitati de comunicare si relationare.
3. Este dispus(a) sa invete. Daca nu invata, nu creste. Daca nu creste, cabinetul nu creste. Va citi, va merge la cursuri si se va informa constant.
4. Va cunoaste aspectele teoretice si practice ale profesiei de medic dentist si solutiile la problemele des intalnite (Ex. Va sti ce sa faca atunci cand, cu anestezia clasica, in cazul unei extirpari vitale, pacientul va resimti durere).
5. Pune pret pe rezistenta in timp a lucrarilor efectuate si pe estetica acestora.
6. Isi organizeaza bine timpul si mediul de lucru.
7. Vede detaliile si nicio imperfectiune nu trece de ochiul sau ager. 
8. Este harnic(a) si iubeste sa munceasca. Lenea nu are ce cauta la noi in cabinet.
9. Gandeste si vede lucrurile pe termen lung si are rabdare sa faca activitati care aduc rezultate de durata.
10. Gandeste in avans pasii pe care urmeaza sa ii faca si isi structureaza munca in etape logice.
11. Il (O) motiveaza sa primeasca feedback legat de munca lui (ei), insa are si standarde proprii de calitate, pe care le respecta cu perseverenta.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?

1. Asistenta.
2. Uniforma personalizata cu denumirea cabinetului, numele si functia celui care o poarta.
3. Telefon cu convorbiri nelimitate (NU in timpul programului! Dacă ne place de persoană, chiar un telefon smart  ).
4. Procent atractiv.
5. Bonusuri de performanta.
6. Seriozitate (procentul și bonusurile le vei primi fără întarzieri, de fiecare data!).
7. Acces la o intreaga biblioteca virtuala, care acopera absolut orice specialitate a stomatologiei.

De cand avem nevoie?
Cat mai repede. Am dori chiar din 1 martie sau, cel târziu de la 1 aprilie.

Te rugam sa nu aplici daca:
1. Nu esti dispus la program prelungit.
2. Nu ai minim 3 ani de experienta practica.
3. Nu ai autorizatie de libera practica vizata pe 2016.
4. Nu ai asigurare de malpraxis pe 2016.
5. Nu esti dispus sa lucrezi la 40 de minute de Bucuresti si sa calatoresti cu masina personala sau cu Maxi-Taxi.
Daca ai citit acest anunt, te entuziasmeaza ideea de a lucra cu noi si te potrivesti perfect descrierii, trimite-ne un email cu CV-ul tau (cu poza si cont de Facebook!) la adresa dr.sorin.necula@gmail.com si scrie in email si raspunsul tau la urmatoarea intrebare: De ce vrei acest loc de munca? Raspunsul tau te poate descalifica din start, chiar daca te imbraci frumos.
Daca email-ul tau nu contine raspunsul la intrebarea de mai sus, CV-ul cu poza si/sau contul de Facebook, candidatura ta nu va fi luata in considerare.

DESCRIEREA FIRMEI

Cabinet Stomatologic