Angajam manipulant marfa

GTI Logistic

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Ce sarcini urmează să vă revină?
• Pregătirea comenzilor de marfă pentru livrare catre punctele de livrare din tara;
• Aşezarea manuală a mărfurilor de la raft pe palet;
• Activităţi de depozitare.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Ce ne dorim de la dumneavoastră?
• Studii: minim 10 clase;
• Disponibilitate pentru un ritm de lucru sustinut bazat pe productivitate in activitatea desfasurata;
• Flexibilitate în privința lucrului în schimburi;
• Responsabilitate, corectitudine în desfășurarea activitaților.

BENEFICII OFERITE

Ce vă oferim?
Oportunitatea dezvoltării unei cariere de succes în una din cele mai dinamice companii de logistica romanesti.
Pentru ce locaţie vă căutăm?
Depozitele noastre din Bucuresti, Soseaua Berceni, sector 4,
Si
Popesti Leordeni, Soseaua Oltenitei
Sunteţi interesat?
Vă rugăm să ne trimiteţi CV–ul şi scrisoarea de intenţie specificând poziţia pentru care aplicaţi.

Vor fi contactaţi pentru interviu doar candidaţii care corespund cerinţelor de mai sus.