Manichiurista/Pedichiurista - Tehnician unghii false

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea si cresterea portofoliului de clienti;
- respectarea clientilor.
-oferirirea de servicii impecabile
-promovarea serviciilor si a promotiilor existente in salon
-respectarea programului, a programarilor, a normelor interne
-suport pentru confortul clientilor din salon indiferent de serviciul solicitat.
- folosirea unui limbaj adecvat

CERINTE

calificare in domeniu;
- experienta in domeniu de cel putin 3 ani;
- persoana deschisa la cursuri periodice sau ocazionale, seminarii, demonstratii.
- profesionalism, corectitudine si seriozitate;
- orientare catre client;
- persoana activa, sociabila, amabila, comunicativa, agreabila, responsabila, respectuoasa;
- atitudine pozitiva;
- deschisa/ receptiva catre nou;
- interesata de performante si de dezvoltare profesionala;
- capabila sa munceasca in echipa si sa intretina o atmosfera placuta si calda in interiorul salonului atat fata de cliente, cat si fata de colegi;

BENEFICII OFERITE

in urma interviului