ANGAJAM MANICHIURISTA /PEDICHIURISTA

SC BIGUDI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea serviciilor de:
- Manichiura & Pedichiura Clasica cu clestisori
- Manichiura & Pedichiura Unghii Tehnice si Nail Art (gel/acryl)
- Manichiura & Pedichiura SPA
- Manichiura & Pedichiura cu oja semipermanenta

CERINTE

- Dorim prestarea de serivicii sa fie facuta din pasiune si placere nu de necesitate si lipsa de ocupatie!
- Foarte serioasa si punctuala, sa-si faca meseria cu placere , sa fie determinata si motivata:
- Foarte important: sa fie fire pozitiva, sa dea dovada de rabdare si perseverenta, calma, cu simtul umorului, sa-si trateze clientii si colegii cu respect indiferent de varsta, sa aiba in permanenta un aspect ingrijit.
- Experienta in domeniu min. 2 ani
- Existenta unui portofoliu de clienti constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salarizare procentuala avantajoasa
- Contract de munca
- Asigurarea ustensilelor si materialelor necesare
- Traininguri de specialitate in domeniu.

Salonul Bigudi Beauty House este un centru de infrumusetare in curs de formare , cu o echipa profesionista , modern si rafinat utilat cu aparatura noua si performanta, situat intr-o zona centrala a Bucurestiului ( Zona Mall Vitan).