ANGAJAM LUCRATOR COMERCIAL MAGAZIN PLANTE

trias amway

Job expirat

RESPONSABILITATI

Florăria Tria's angajează personal pentru 2 posturi de lucrător comercial pentru punctele de lucru din Prisma - Corbeanca si Militari-Apusului.
Responsabilități: vanzarea produselor firmei, întreținerea magazinului, gestionarea stocului și a actelor de magazin.

CERINTE

Experienta in vanzari sau in lucrul cu publicul de minim 3 ani, experienta minima in contabilitate primara (facturi chitanțe, rapoarte zilnice de magazin etc.). Cautam o persoana ordonata în lucru și în gandire care sa știe sa atragă clienții printr-o comunicare potrivita.
Trebuie sa lucreze bine în echipa.
Studii minime solicitate: liceul

BENEFICII OFERITE

Salariul este confidențial si se stabilește la interviu.
Programările la interviu se fac exclusiv telefonic la numărul 0751.136.426 - Director Ciprian Saplacan. Se accepta programări in intervalul orar 10-16 pana pe data de 5 feb 2011 inclusiv. Orice solicitare ulterioara nu va fi luata în considerare.
Adresa la care va avea loc interviul este str. Alexandru cel Bun 19, Voluntari, Ilfov. Harta si detalii despre locație găsiți pe www.trias.ro.

DESCRIEREA FIRMEI

magazine florarii