ANGAJAM KEY ACCOUNT MANAGER

OPS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- persoana organizata
- spirit de echipa
- aptitudine orientate catre clienti
- abilitati de comunicare/prezentare
Constituie un avantaj:
- carnet de conducere categoria B
- experienta sau studii de project management

CERINTE

- studii superioare economice
- experienta in marketing sau in client service minim un an
- limba engleză la nivel avansat; limba franceză constituie un avantaj
- operare PC (pachetul Office), Internet
(mentionati pe CV - cod job KAF02)

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes

- Conditii de pregatire profesionala

- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista

OPS, companie româno-elveţiană, este prima companie de Marketing Direct din Romania, ce ofera urmatoarele servicii: soluţii integrate de marketing direct, fulfillment, call center, constituire şi management baze de date, aplicatii software si hardware, etc.