Angajam inginer de productie otel fasonat

METAL WORLD STRUCTURE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate specializata in fasonarea fierului beton angajeaza inginer de productie part time/ full time.
Sunt necesare cunostinte de Excel, Autocad sau Autocad Mechanical.
Se asigura training si transport de la statia de metrou Berceni.
Experienta anterioara poate fi un plus, dar nu este obligatorie

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Se asigura training si transport de la statia de metrou Berceni, bonuri de masa.

Metal World Structure este o societate specializata in constructii civile si industriale, fasonarea fierului beton si productia de plase sudate. Calitate, profesionalism si promptitudine, acestea sunt cheia necesara indeplinirii unui proiect fara a intampina dificultati, si totodata acestea reprezinta valorile de baza ale societatii noastre. Metal World Structure este alegerea ideala a oricarui client care doreste sa asigure acel plus de calitate care face diferenta.

Fabrica MWS dispune de o tehnologie avansata de prelucrare a fierului beton si poate procesa diametre cuprinse intre Ø6mm si Ø32mm, avand o capacitate de lucru de 3000 tone/luna.